Kontakt Kontakt

Siedziba Nadleśnictwo Ostrowiec Świętokrzyski
Nadleśnictwo Ostrowiec Świętokrzyski
41 265 31 49; 41 265 31 50
41 265 14 29

Sudół 216

27-400 Ostrowiec Św.

Nadleśniczy
Adam Podsiadło
41-265-31-49
Zastępca Nadleśniczego
Mieczysław Wielgus
41-265-31-49
Główny Księgowy
Anita Gross
41-265-31-49

Sekretariat

Karolina Łygan
Sekretarka
Tel.: 41-265-31-49 wew. 322, 323

Dział Finansowo Księgowy

Teresa Niedbała
Starsza Księgowa
Tel.: 41-265-31-49 wew. 317; 0-606-335-639
Monika Kościelna
Księgowa
Tel.: 41-265-31-49 wew. 317
Izabela Okoń
Księgowa
Tel.: 41-265-31-49 wew. 312
Weronika Bartoszak
Księgowa
Tel.: 41-265-31-49 wew. 312
Katarzyna Aniołek
Księgowa
Tel.: 41-265-31-49 wew. 314

Dział Gospodarki Leśnej

Monika Stępniewska
starszy specjalista Służby Leśnej ds hodowli lasu
Tel.: 41-265-31-49 wew. 319
Jacek Sobolak
starszy specjalista Służby Leśnej ds ochrony lasu i ochrony ppoż.
Tel.: 41-265-31-49 wew. 320; 0-606-725-163
Marcin Bugajski
specjalista Służby Leśnej ds urządzania lasu i geomatyki leśnej
Tel.: 41-265-31-49 wew. 320; 0-660-456-073
Stanisław Suswał
starszy specjalista Służby Leśnej ds użytkowania lasu i administrowania SILP
Tel.: 41-265-31-49 wew. 318; 0-668-645-785
Maciej Pawelec
specjalista Służby Leśnej ds marketingu
Tel.: 41-265-31-49 wew. 320; 0-668-302-852
Małgorzata Kozieł
specjalista Służby Leśnej ds gospodarki drewnem, Starszy Inspektor ds. BHP
Tel.: 41-265-31-49 wew. 318
Klaudia Mizera
Instruktor Techniczny ds stanu posiadania
Tel.: 41-265-31-49 wew. 320

Dział Administracyjno Gospodarczy

Andrzej Kołbut
Sekretarz Nadleśnictwa
Tel.: 41-265-31-49 wew. 312
Roman Mazur
Starszy Referent
Tel.: 41-265-31-49 wew. 312
Tadeusz Kita
Robotnik obsługi
Tel.: 41-265-31-49; 0-606-338-427
Aleksandra Masłowska
Referent
Tel.: 41-265-31-49 wew. 300
Paweł Czapka
Referent
Tel.: 41-265-31-49 wew. 306; 0-668-301-426
Weronika Siemińska
Referent ds. infrastruktury
Tel.: 41-265-31-49 wew. 302;

Inżynierowie Nadzoru

Jan Jamróz
Inżynier Nadzoru
Tel.: 41-265-31-49 wew. 311; 0-606-323-853
Andrzej Borowiec
Inżynier Nadzoru
Tel.: 41-265-31-49 wew. 311; 0-606-357-788
Kamil Kołacz
Inżynier Nadzoru
Tel.: 41-265-31-49 wew. 311

Posterunek Straży Leśnej

Michał Kupidura
Starszy Strażnik Leśny - Komendant Posterunku
Tel.: 41-265-31-49 wew. 321; 0-515-373-120
Mirosław Milner
Starszy Strażnik Leśny
Tel.: 41-265-31-49 wew. 321; 0-668-645-780
Dariusz Aniołek
Starszy Strażnik Leśny
Tel.: 41-265-31-49 wew. 321; 0-608-062-114
Karol Karolik
Strażnik Leśny
Tel.: 41-265-31-49 wew. 321; 0-512-150-478

Stanowisko ds pracowniczych

Anna Skrzypczyk-Kotowska
Specjalista ds. pracowniczych
Tel.: 41-265-31-49 wew. 313; 0-512-150-332

Nadzór nad Lasami Niepaństwowymi

Robert Piasecki
Specjalista ds Lasów Nadzorowanych
Tel.: 41-265-31-49; 0-606-340-687
Robert Osowski
Podleśniczy
Tel.: 41-265-31-49; 0-607-190-503

Rzecznik prasowy

Jacek Sobolak
Rzecznik prasowy
Tel.: 41-265-31-49 wew. 320; 0-606-725-163